Dažnai užduodami klausimai

Čia rasite dažniausiai užduodamus klausimus. Jei vis tiek reikia pagalbos, susisiekite su mumis: 📱 +37064544044 📧 info@srocture.com

Grąžinimas

Atsiprašome, žinome, kad tai nuobodu, tačiau skirkite minutę perskaityti mūsų grąžinimo politiką . Jūs galite grąžinti prekę 30 dienų nuo užsakymo pristatymo/gavimo dienos.

Tačiau ne visos prekės yra tinkamos, kad galėtumėte grąžinti:

1. Prekė (-ės) turi būti inicijuota grąžinimui ir įdėta į paštą per 30 dienų nuo užsakymo pristatymo/gavimo.

2. Prekė (-ės) turi būti originalioje pakuotėje, kuri turi būti originalios būklės.

Prieš išsiunčiant mums atgal, jūsų bus paprašyta išbandyti savo fotografavimo įgūdžius ir pateikti savo daikto nuotrauką, kad galėtume įvertinti būklę.

Grąžinant prekes, turėsite padengti siuntimo išlaidas, pinigai už siuntimą negrąžinami.

Produktas

Kiekvieno džemperio išmatavimus jūs galite rasti produkto aprašymo apatinėje dalyje.

Ar gyvenate, miegate ir valgote savo džemperyje 3 savaites be pertraukos ir tik nusiėmėte ji, kad eitumėte į dušą? Tuomet štai jums pagrindiniai patarimai kaip prižiūrėti šį džemperį, kad jis neprarastų savo minkštumo.

- Plauti rankomis arba mašina šaltame vandenyje

- Jei skalbiate mašinoje, įsitikinkite, kad pasirinktas švelnus skalbimo ciklas

- Naudokite tik švelnius ploviklius (patvirtintus vilnai/ šilkui)

- Venkite maišymo su kitomis spalvomis

- Nedžiovinkite džiovyklėje

- Negalima lyginti

- Nevalyti cheminiu valymu

Tačiau jei tikrai norite kuo ilgiau išsaugoti jaukumą ir minkštumą, rekomenduojame jį plauti rankomis šaltame vandenyje.

Mūsų džemperiai gaminami ne tik iš debesų ir zefyrų, bet ir iš aukščiausios kokybės šerpo vilnos ir minkštos flanelinės vilnos išorės. Tačiau neapsigaukite žodžiu „šerpas“ - tai išgauta visiškai be jokio žiaurumo veganiška avių vilnos versija, pagaminta iš poliesterio, todėl galite būti tikri, kad pūkuoti gyvūnėliai yra su savo plaukais.

O draugeli... Taip gali pasakyti tik tie, kurie dar nepajuto šio džemperio teikiamo jaukumo ir šilumos! Galime pažadėti, kad Srocture džemperis yra vertas kiekvieno cento. 

Mes garantuojame, kad mūsų žavingiems džemperiams tiekiame tik geriausias medžiagas, kad jis jums tarnautų ilgai! Uždėję ant savęs tą minkštą, pūkuotą antklodę, tiksliai žinosite, apie ką mes kalbame.

Siuntimas

Jūs padarėte užsakymą, saulė šviečia ir angelų choras dainuoja fone, žinodamas, kad jūsų džemperis yra pakeliui - o kas dabar?

Kai užsakymas bus pateiktas, mūsų komanda kruopščiai supakuos jį apkabinimais bei meile, todėl palaukite iki 72 valandų, kol mūsų komanda supakuos ir išsiųs jūsų užsakymą. 

Daugeliui pristatymų ES naudojame DHL. Atminkite, kad jūsų šalis gali reikalauti, kad sumokėtumėte muito mokesčius, reikalingus importuoti prekes į jūsų šalį. 

Siuntos galite tikėtis per 10-22 darbo dienas. Kai išsiųsime užsakymą, gausite patvirtinimo el. Laišką su stebėjimo numeriu. Nesijaudinkite, jei per pirmąsias 24 valandas nėra jokios informacijos - sistemos atsinaujinimas gali užtrukti apie dieną.

Jei jūsų užsakymas nepateikiamas per 8 darbo dienas, susisiekite su mumis Kontaktai  

** Koronaviruso poveikis: atkreipkite dėmesį, kad kurjeriai labai vėluoja pristatyti tarptautinius produktus dėl ribotų skrydžių, socialinio atsiribojimo reikalavimų ir padidėjusių siuntų.

Jeeee, laikas švęsti - jis jau pakeliui! 

Kai perduosime jūsų užsakymą siuntos tarnybai, atsiųsime jums pristatymo patvirtinimo el. laišką, kuriame bus siuntos sekimo numeris, bei gidas kaip galite stebėti savo siuntą.